Sık Sorulan Sorular

Dans etmeye ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi olur. Çocuklarınızı dansa yönlendirecekseniz de aynı şekilde erken yaşlarda kurs kayıtlarını yaptırmakta yarar var. Ancak her yaşta dans etmek mümkün olduğu için dilediğiniz an dans kurslarına kayıt olabilirsiniz.
7’den 70’e her dans tutkunu dans edebilir elbette. Ancak fiziksel koşullarının el vermesi gerekir. 60 yaşındaki bir insanın bale yapması imkansız olacağı gibi 4 yaşındaki bir çocuğun da ileri tango yapması söz konusu olmayacaktır.
Hayır yoktur. Kursiyerlerimizin sayısını eş olma durumlarını düşünerek ayarlarız. Partner bulamayan öğrencilerimiz ise eğitmenleri ile dans edebilirler.
Diğer kurslardan farklı olarak klişe ders programlarından uzak, dansı sevdirmeyi hedefleyen, hijyenik ve sakin bir ortamda ders yapılmasını sağlayan yönetim prensibimiz ile memnuniyetiniz hedefliyoruz. Ödüllü ve alanında uzman eğitmenlerimiz, bütçe zorlamayan ders ücretlerimiz ile kaliteli eğitimi hakkıyla almanızı sağlıyoruz.
Resmi kurumlara ve özel kuruluşlara koreografi hazırlayarak dans gösterisi sunma şansı veriyoruz. Firma etkinlik günleri kapsamında belirli bir zaman önceden başlayarak seçilen şarkıya uygun koreografi oluşturarak derslerimizi yapıyoruz.
Elbette. Bhd Akdemi bünyesinde dilediğiniz her dans türünden eğitmen bulunuyor. İletişim numaralarımızdan bizi arayarak almak istediğiniz ders hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Kurslarımızda temel dans eğitimlerinizi aldıktan sonra ileri eğitimlerle kendinizi geliştirerek dans yarışmalarına katılabilecek düzeyde bir dansçı olabilirsiniz. Erken yaşta eğitiminize başlamanız ve dansı hayatınızın merkezi haline getirmeniz de yarışmalara katılarak başarı sağlamanızda etmen. Eğitimlerimizden sonra profesyonel dansçı olmak istediğinize karar verirseniz eğitmenlerinizden konu hakkında bilgi alabilirsiniz.
Son yıllarda popüler bir dans olarak karşımıza çıkan Zumba, aerobik ve latin danslarının karışımı olduğu için düzenli olarak yapıldığında zayıflamaya olanak tanıyor. Müzikleri de ilgi çekici olan Zumba’da hızlı hareket edildiği için kalori yakmak da bir o kadar kolay oluyor.
Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!